+371 25 947 691 info@salna.lv

Preču piegāde

Interneta veikalā salna.lv Jūs varat pasūtīt preces jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā. Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

•  Komforta piegāde – Venipak Latvija kurjers piegādā preci uz Jūsu izvēlēto adresi.

salna.lv Jūs informēs pēc cik dienām Jūs varēsiet izņemt preci veikalā, vai pēc cik dienām tā tiks piegādāta Jums uz norādito piegādes adresi.

Piegādes izmaksas visā Latvijas teritorijā ir atkarīgas no attāluma un iegādātās preces svara. Preces tiek piegādātas pēc pircēja norādītās adreses noformējot pasūtījumu  vai citā pircējam piemērotā vietā. Pie preces norādītajā cenā nav iekļautas piegādes pakalpojumu izmaksas.
Pasūtītās preces ir jāizņem 3 darba dienu laikā no brīža, kad no salna.lv ir saņemta informācija, ka pasūtījums ir sagatavots.

Kad tiek izmantota Komforta piegāde, saņemot pasūtijumu, pircējam jāpārbauda preces faktiskais izskats un vai ir visas komplektējošās detaļas. Preces pieņemšana un pavaddokumentu parakstīšana bez iebildumiem nozīmē, ka iepakojums nav bojāts, prece tika piegādāta precīzi un nebojāta, un nevienai no pusēm nav pretenziju par piegādi.

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā.