+371 25 947 691 info@salna.lv
-14%

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs
€ 24900
Akcijas preces
28900

ID preces: 1187


Darbošanas princips: Gaisa filtrēšana


Rekomendēts telpai: 50 m²


Platums: 36 cm


Augstums: 36 cm


Dziļums: 36 cm


Svars: 6 kg


Piegādes noteikumi

Piegāde līdz mājām - 0 līdz 2 darba dienām

Garantija:
Standarta garantija
+ 12 mēnesis € 17,43
+ 24 mēnesis € 24,90
+ 36 mēnesis € 32,37
Papildaksesuāri
 • Kaļķakmens noņēmējs Boneco Air-O-Swiss A 7417
 • Sudraba Jonu Stienis (ISS) Boneco Air-O-Swiss A7017
Līdzīgas preces
 • Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco H680
 • Gaisa attīrītājs Boneco H300
 • Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W200
 • Gaisa attīrītājs Boneco W300

Air-O-Swiss 2055D “Gaisa mazgāšana”

Air-O-Swiss 2055D “Gaisa mazgāšana” - aparāti, kam nav trūkumu: vienkārši ekspluatācijā, neprasa patēriņa materiālus, patērē maz elektroenerģijas, ir kabelis ar regulējamo garumu. Aparāts rada unikālu iespēju katru dienu elpot ar dabiski mitrinātu, tīru gaisu. Aprūpe noslēdzas tikai periodiskajā vāceles mazgāšanā. Paši aparāti ir izdarīti no augstvērtīgiem materiāliem (pārtikas plastiks), tādēļ kalpos ļoti ilgi. Gaisa mitrināšana un attīrīšana notiek bez ķimikāliju izmantošanas. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" var darboties divos režīmos: nakts (beztrokšņa darbs, mazāk par 25 dB, tas ir klusāk, nekā tikšķī pulkstenis) un dienas (maksimālā gaisa mitrināšanas intensitāte).

Air-O-Swiss 2055D, atšķirībā no Air - O - Swiss 2055, apveltīts ar displeju, kas ļauj uzdot un izsekot pašreizējo un nepieciešamo mitruma līmeni. Bet vēl 2055D modelis var patstāvīgi uzturēt uzdotus parametrus. Lai uzzinātu, cik efektīvi darbojas mitrinātājs, pietiek uz to paskatīties, un jūs redzēsiet uz LD-displeja precīzu informāciju: kā izmainās mitruma līmenis telpā.

Air-O-Swiss 2055D : derīgs izgudrojums

...mājas ekoloģijai

Dzīvojamās telpas mikroklimatu jāuztur parametros, kas ir maksimāli tuvināti pie veselas un tīras atmosfēras. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" ne tikai attīrīs gaisu no piesārņojošām vielām un plašā alergēnu spektra, bet arī noregulēs relatīvā mitruma līmeni telpā. Tas nodrošinās brīvu un vieglu elpošanu visiem Jūsu ģimenes locekļiem.

...bērniem

Bieži bērna savārgumi, slikts miegs, paaugstinātā sakaitināmība un apgrūtinātā elpošana var būt sausa klimata sekas bērnu istabā. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" ne tikai nodrošinās vajadzīgu mitrumu mazulim, bet arī palīdzēs viņam pretoties respiratorām un infekciozām saslimšanām.

...īstai atpūtai mājas apstākļos

Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana” piemīt telpas aromatizēšanas funkcija. Mājīga mājas atmosfēra, kas piepildīta ar iemīļoto aromātu izsmalcinātu smaku, palīdz atslābst, mierina nervu sistēmu, noņem stresu un izrāda kopējo profilaktisko un tonizējošo darbību maksimālam komfortam.

... mēbeļu uzkopšanai

Visiem priekšmetiem no dabiskās koksnes ir nepieciešama īpaša uzkopšana, tādēļ tiem nepieciešams uzturēt noteiktu relatīvā mitruma līmeni. Visvienkāršākais un efektīvākais veids - novietot telpā "gaisa mazgātni", kura neļaus mēbelēm saplaisāt, saglabās antikvariātu un mūzikas instrumentus, nepieļaus dziļu plaisu rašanos parketā un tt.

...birojam

Gaiss, kas nepietiekami tīrs un slikti mitrināts, negatīvi ietekmē arī darbu kolektīvā. Pazeminātā darbspēja, neiespējamība koncentrēties un straujš līdzstrādnieku nogurums ved pie efektivitātes samazināšanas ražošanā. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" novērš galveno noguruma cēloni un rada komfortablus klimatiskus apstākļus sekmīgai un produktīvai darbībai.

Darba princips

Gaisa mitrināšana ir izveidota uz "aukstās" iztvaikošanas pašregulējošā principa. Ar plastika disku sistēmas palīdzību ūdens pārveidosies sīkdispersajos "ūdens" putekļos, kuri arī mitrina gaisu, un attīra to no piesārņojošajām mikrodaļiņām. Diski izgatavoti no plastika un tiem ir robaina forma, kura savu ķīmisko īpašību spēkā neļauj ūdenim uzreiz iekļūt vācelē, tādēļ veltnis vienmēr mitrs. Gaiss, kas tiek uzsildīts aparāta iekšā ar ventilatoru, paiet caur diskiem, aiznesot līdzi ūdens molekulas, bet sīkas putekļu daļiņas paliek uz diskiem. Attīrīšanas process ir identisks tam, kāds notiek dabā lietus laikā : norisinās dabiskā gaisa skalošana.

Mitrinošo disku jaunākā paaudze "Šūnu tehnoloģija"

"Gaisa mazgāšanā" tiek pielietota jaunā kompānijas Plaston iepatentētā tehnoloģija - 4.paaudzes speciālo plastika disku sistēma. Katra diska virsma sastāv no mazām šūnām. Tāda mikrošūnu struktūra ļauj labāk un vieglāk noturēties ūdens pilieniem uz diska, kas sekmē Air-O-Swiss 2055D ražotspējas paaugstinājumu pēc gaisa mitrināšanas un attīrīšanas. Izejot gaisa plūsmai caur "gaisa mazgātni" mitru disku sistēma aiztur kaitīgus piemaisījumus - putekļus, augu ziedputeksni, matu daļiņas, dzīvnieku spalvas u.c., noskalojot tos ar ūdeni aparāta vācelē. Tādējādi tiek sasniegts mitrās gaisa uzkopšanas efekts apkalpojamajā telpā.

Sudraba palīdzība

Air-O-Swiss 2055D aprīkots ar Ionic Silver Stick (ISS) - jonizējošu sudraba stieni. Šis tehnoloģiskais izstrādājums nodrošina efektīvu ūdens dezinficēšanu un iznīcina vairāk kā 650 slimību radošu mikroorganismu veidus (baktērijas, u.c. vīrusus).

Aromatizēšana

Blakus pamatfunkcijām - gaisa attīrīšanas un mitrināšanas, Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanā" paredzēta telpas aromatizēšanas iespēja. Aromaterapija ir atzīta ar daudziem ārstiem kā efektīvs pašsajūtas uzlabojuma veids. Prātīgi organizēts aromaterapeitiskais process uzlabo garastāvokli, nostiprina imunitāti un kopumā sekmē pozitīvāku dzīves uztveri. Bet organizēt to ir pietiekami viegli. Viss, kas nepieciešams - ielikt vates tamponu, piesūcināto ar aromātiskajām vielām, aparāta tvertnē, kura ir speciāli tam paredzēta, - aromakapsulā, kas ražota no pārtikas plastika, kas neiesūc smakas un viegli mazgājas.

Iepriekšēja jonizācija

Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanā" iebūvēta iepriekšējās jonizācijas ierīce, kura piešķir mikrodaļiņām, kas iekļūst ar gaisa plūsmu, negatīvo lādiņu. Šīs daļiņas pievelkas pie aparāta mitrinošajiem diskiem, kam ir pozitīvs lādiņš, bet pēc tam pie kārtējās to griešanas tiek noskalotas ar ūdeni vācelē. Tādējādi, iepriekšējas jonizācijas funkcija ļauj attīrīt gaisu ar maksimālu efektivitāti (tiek uzķertas daļiņas līdz 0,1 mkm, kas var būt salīdzināms ar HEPA-filtrāciju), kā arī novērš nepatīkamas smakas un tabakas dūmus.

Pierādītā efektivitāte

Atšķirīgu tirdzniecības marku aparātu testēšanas gaitā ar neatkarīgo ekoloģisko kompāniju "Ekostandart" tika noteikts, ka Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanas" darba efektivitāte neatpaliek no sadzīves gaisa attīrītājiem, kas darbojas uz HEPA- filtru bāzes. Kaitīgu vielu, tostarp tabakas dūmu, saturs gaisā pēc Air-O-Swiss 2055D aparāta darbības pazeminājās līdz minimumam. Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanas" darbības rezultāts telpā kļuva analoģisks HEPA efektam.

Bez tam, dotās ekspertīzes gaitā tika izvirzīti un izpildīti sekojošie uzdevumi:

•    ir izmērīti mikroklimata parametru izmaiņu ātrumi aparātu darbībā;
•    ir izmērīti mikroklimata parametri;
•    ir izpētīti elektromagnētiskie apstākļi;
•    ir veikta gaisa ķīmiskā analīze.

Pēc visiem šiem rādītājiem Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanas" darbībā netika atklāta nekāda negatīvā ietekme apkārtējai videi un cilvēkam. Tādējādi, pie izmantošanas drošības, kuru garantē pats ražotājs, iet klāt arī ekoloģiskā drošība, ko apstiprināja vismūsdienīgākie un stingrākie pētījumi.

LD-displejs

Air-O-Swiss 2055D apveltīts ar LD-displeju, kas ļauj uzdot un izsekot pašreizējo un nepieciešamu mitruma līmeni. Bet vēl modelis 2055D var patstāvīgi uzturēt uzdotus parametrus. Lai uzzinātu, cik efektīvi darbojas mitrinātājs, pietiek uz to paskatīties, un jūs redzēsiet uz LD-displeja precīzu informāciju: kā izmainās mitruma līmenis telpā.

"Gaisa mazgātnes" pareiza uzstādīšana

Lai uzstādītu Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgātni", jāizvēlas sausa, līdzena vieta (grīda vai cita horizontālā virsma) telpā ar laukumu līdz 50 m² un apjomu līdz 150 m³. Lai paaugstinātu iztvaikošanas intensitāti, var nolikt to blakus sildītājam. Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgātne" nepieprasa īpašu aprūpi. Pietiekami tikai noslaucīt ūdens rezervuāru - apmēram reizi divās nedēļās, un attīrīt mitrinošus diskus - vienu reizi mēnesī.

Air-O-Swiss 2055D īpatnības

•    gaisa mitrināšanas un attīrīšanas funkcijas apvienojums;
•    maiņas filtru, patēriņa materiālu neesamība;
•    mitrinošu disku jaunākā paaudze -"šūnu tehnoloģija";
•    antibakteriāla aizsardzība - jonizējošais sudraba stienis (ISS);
•    gaisa aromatizēšanas iespēja;
•    iepriekšējas gaisa jonizācijas funkcija;
•    divas jaudas pakāpes pie ļoti klusās darbības;
•    aparāta darbības nakts režīms;
•    iebūvētais elektroniskais hidrostats;
•    LD-displejs;

Kopējā informācija

Tips:Gaisa attīrītājs - mitrinātājs

Ražotājs:Boneco

Darbošanas princips:Gaisa filtrēšana

Augstums:36 cm

Platums:36 cm

Dziļums:36 cm

Maksimālais trokšņa līmenis:25 decibeli (dB)

Vadīšana:Elektronisks

Svars:6 kg

Rekomendēts telpai:50 m²

Izcelsmes valsts:Šveice

Garantija:24 Mēn.

Gaisa attīrītāja-mitrinātāja informācija

Jauda:24 W

Ūdens iztvaikošana:0.3 l / st

Ūdens apjoms:7 l

 • boneco 2055d
 • boneco 2055d pic8
 • boneco 2055d pic7
 • boneco 2055d pic6
 • boneco 2055d pic5
 • boneco 2055d pic4
 • boneco 2055d pic3
 • boneco 2055d pic2

Boneco Air-O-Swiss 2055D

Gaisa tīrītāji - mitrinātāji

5 _back
boneco 2055d
boneco 2055d pic8
boneco 2055d pic7
boneco 2055d pic6
boneco 2055d pic5
boneco 2055d pic4
boneco 2055d pic3
boneco 2055d pic2

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs

€ 24900
Akcijas preces
28900

Tips: Gaisa attīrītājs - mitrinātājs


Ražotājs: Boneco


Darbošanas princips: Gaisa filtrēšana


Augstums: 36 cm


Platums: 36 cm


Dziļums: 36 cm


Maksimālais trokšņa līmenis: 25 decibeli (dB)


Vadīšana: Elektronisks


Svars: 6 kg


Rekomendēts telpai: 50 m²


Izcelsmes valsts: Šveice


Garantija: 24 Mēn.


Apraksts
boneco 2055d
Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D

Air-O-Swiss 2055D “Gaisa mazgāšana”

Air-O-Swiss 2055D “Gaisa mazgāšana” - aparāti, kam nav trūkumu: vienkārši ekspluatācijā, neprasa patēriņa materiālus, patērē maz elektroenerģijas, ir kabelis ar regulējamo garumu. Aparāts rada unikālu iespēju katru dienu elpot ar dabiski mitrinātu, tīru gaisu. Aprūpe noslēdzas tikai periodiskajā vāceles mazgāšanā. Paši aparāti ir izdarīti no augstvērtīgiem materiāliem (pārtikas plastiks), tādēļ kalpos ļoti ilgi. Gaisa mitrināšana un attīrīšana notiek bez ķimikāliju izmantošanas. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" var darboties divos režīmos: nakts (beztrokšņa darbs, mazāk par 25 dB, tas ir klusāk, nekā tikšķī pulkstenis) un dienas (maksimālā gaisa mitrināšanas intensitāte).

Air-O-Swiss 2055D, atšķirībā no Air - O - Swiss 2055, apveltīts ar displeju, kas ļauj uzdot un izsekot pašreizējo un nepieciešamo mitruma līmeni. Bet vēl 2055D modelis var patstāvīgi uzturēt uzdotus parametrus. Lai uzzinātu, cik efektīvi darbojas mitrinātājs, pietiek uz to paskatīties, un jūs redzēsiet uz LD-displeja precīzu informāciju: kā izmainās mitruma līmenis telpā.

Air-O-Swiss 2055D : derīgs izgudrojums

...mājas ekoloģijai

Dzīvojamās telpas mikroklimatu jāuztur parametros, kas ir maksimāli tuvināti pie veselas un tīras atmosfēras. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" ne tikai attīrīs gaisu no piesārņojošām vielām un plašā alergēnu spektra, bet arī noregulēs relatīvā mitruma līmeni telpā. Tas nodrošinās brīvu un vieglu elpošanu visiem Jūsu ģimenes locekļiem.

...bērniem

Bieži bērna savārgumi, slikts miegs, paaugstinātā sakaitināmība un apgrūtinātā elpošana var būt sausa klimata sekas bērnu istabā. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" ne tikai nodrošinās vajadzīgu mitrumu mazulim, bet arī palīdzēs viņam pretoties respiratorām un infekciozām saslimšanām.

...īstai atpūtai mājas apstākļos

Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana” piemīt telpas aromatizēšanas funkcija. Mājīga mājas atmosfēra, kas piepildīta ar iemīļoto aromātu izsmalcinātu smaku, palīdz atslābst, mierina nervu sistēmu, noņem stresu un izrāda kopējo profilaktisko un tonizējošo darbību maksimālam komfortam.

... mēbeļu uzkopšanai

Visiem priekšmetiem no dabiskās koksnes ir nepieciešama īpaša uzkopšana, tādēļ tiem nepieciešams uzturēt noteiktu relatīvā mitruma līmeni. Visvienkāršākais un efektīvākais veids - novietot telpā "gaisa mazgātni", kura neļaus mēbelēm saplaisāt, saglabās antikvariātu un mūzikas instrumentus, nepieļaus dziļu plaisu rašanos parketā un tt.

...birojam

Gaiss, kas nepietiekami tīrs un slikti mitrināts, negatīvi ietekmē arī darbu kolektīvā. Pazeminātā darbspēja, neiespējamība koncentrēties un straujš līdzstrādnieku nogurums ved pie efektivitātes samazināšanas ražošanā. Air-O-Swiss 2055 D "gaisa mazgāšana" novērš galveno noguruma cēloni un rada komfortablus klimatiskus apstākļus sekmīgai un produktīvai darbībai.

Darba princips

Gaisa mitrināšana ir izveidota uz "aukstās" iztvaikošanas pašregulējošā principa. Ar plastika disku sistēmas palīdzību ūdens pārveidosies sīkdispersajos "ūdens" putekļos, kuri arī mitrina gaisu, un attīra to no piesārņojošajām mikrodaļiņām. Diski izgatavoti no plastika un tiem ir robaina forma, kura savu ķīmisko īpašību spēkā neļauj ūdenim uzreiz iekļūt vācelē, tādēļ veltnis vienmēr mitrs. Gaiss, kas tiek uzsildīts aparāta iekšā ar ventilatoru, paiet caur diskiem, aiznesot līdzi ūdens molekulas, bet sīkas putekļu daļiņas paliek uz diskiem. Attīrīšanas process ir identisks tam, kāds notiek dabā lietus laikā : norisinās dabiskā gaisa skalošana.

Mitrinošo disku jaunākā paaudze "Šūnu tehnoloģija"

"Gaisa mazgāšanā" tiek pielietota jaunā kompānijas Plaston iepatentētā tehnoloģija - 4.paaudzes speciālo plastika disku sistēma. Katra diska virsma sastāv no mazām šūnām. Tāda mikrošūnu struktūra ļauj labāk un vieglāk noturēties ūdens pilieniem uz diska, kas sekmē Air-O-Swiss 2055D ražotspējas paaugstinājumu pēc gaisa mitrināšanas un attīrīšanas. Izejot gaisa plūsmai caur "gaisa mazgātni" mitru disku sistēma aiztur kaitīgus piemaisījumus - putekļus, augu ziedputeksni, matu daļiņas, dzīvnieku spalvas u.c., noskalojot tos ar ūdeni aparāta vācelē. Tādējādi tiek sasniegts mitrās gaisa uzkopšanas efekts apkalpojamajā telpā.

Sudraba palīdzība

Air-O-Swiss 2055D aprīkots ar Ionic Silver Stick (ISS) - jonizējošu sudraba stieni. Šis tehnoloģiskais izstrādājums nodrošina efektīvu ūdens dezinficēšanu un iznīcina vairāk kā 650 slimību radošu mikroorganismu veidus (baktērijas, u.c. vīrusus).

Aromatizēšana

Blakus pamatfunkcijām - gaisa attīrīšanas un mitrināšanas, Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanā" paredzēta telpas aromatizēšanas iespēja. Aromaterapija ir atzīta ar daudziem ārstiem kā efektīvs pašsajūtas uzlabojuma veids. Prātīgi organizēts aromaterapeitiskais process uzlabo garastāvokli, nostiprina imunitāti un kopumā sekmē pozitīvāku dzīves uztveri. Bet organizēt to ir pietiekami viegli. Viss, kas nepieciešams - ielikt vates tamponu, piesūcināto ar aromātiskajām vielām, aparāta tvertnē, kura ir speciāli tam paredzēta, - aromakapsulā, kas ražota no pārtikas plastika, kas neiesūc smakas un viegli mazgājas.

Iepriekšēja jonizācija

Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanā" iebūvēta iepriekšējās jonizācijas ierīce, kura piešķir mikrodaļiņām, kas iekļūst ar gaisa plūsmu, negatīvo lādiņu. Šīs daļiņas pievelkas pie aparāta mitrinošajiem diskiem, kam ir pozitīvs lādiņš, bet pēc tam pie kārtējās to griešanas tiek noskalotas ar ūdeni vācelē. Tādējādi, iepriekšējas jonizācijas funkcija ļauj attīrīt gaisu ar maksimālu efektivitāti (tiek uzķertas daļiņas līdz 0,1 mkm, kas var būt salīdzināms ar HEPA-filtrāciju), kā arī novērš nepatīkamas smakas un tabakas dūmus.

Pierādītā efektivitāte

Atšķirīgu tirdzniecības marku aparātu testēšanas gaitā ar neatkarīgo ekoloģisko kompāniju "Ekostandart" tika noteikts, ka Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanas" darba efektivitāte neatpaliek no sadzīves gaisa attīrītājiem, kas darbojas uz HEPA- filtru bāzes. Kaitīgu vielu, tostarp tabakas dūmu, saturs gaisā pēc Air-O-Swiss 2055D aparāta darbības pazeminājās līdz minimumam. Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanas" darbības rezultāts telpā kļuva analoģisks HEPA efektam.

Bez tam, dotās ekspertīzes gaitā tika izvirzīti un izpildīti sekojošie uzdevumi:

•    ir izmērīti mikroklimata parametru izmaiņu ātrumi aparātu darbībā;
•    ir izmērīti mikroklimata parametri;
•    ir izpētīti elektromagnētiskie apstākļi;
•    ir veikta gaisa ķīmiskā analīze.

Pēc visiem šiem rādītājiem Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgāšanas" darbībā netika atklāta nekāda negatīvā ietekme apkārtējai videi un cilvēkam. Tādējādi, pie izmantošanas drošības, kuru garantē pats ražotājs, iet klāt arī ekoloģiskā drošība, ko apstiprināja vismūsdienīgākie un stingrākie pētījumi.

LD-displejs

Air-O-Swiss 2055D apveltīts ar LD-displeju, kas ļauj uzdot un izsekot pašreizējo un nepieciešamu mitruma līmeni. Bet vēl modelis 2055D var patstāvīgi uzturēt uzdotus parametrus. Lai uzzinātu, cik efektīvi darbojas mitrinātājs, pietiek uz to paskatīties, un jūs redzēsiet uz LD-displeja precīzu informāciju: kā izmainās mitruma līmenis telpā.

"Gaisa mazgātnes" pareiza uzstādīšana

Lai uzstādītu Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgātni", jāizvēlas sausa, līdzena vieta (grīda vai cita horizontālā virsma) telpā ar laukumu līdz 50 m² un apjomu līdz 150 m³. Lai paaugstinātu iztvaikošanas intensitāti, var nolikt to blakus sildītājam. Air-O-Swiss 2055D "gaisa mazgātne" nepieprasa īpašu aprūpi. Pietiekami tikai noslaucīt ūdens rezervuāru - apmēram reizi divās nedēļās, un attīrīt mitrinošus diskus - vienu reizi mēnesī.

Air-O-Swiss 2055D īpatnības

•    gaisa mitrināšanas un attīrīšanas funkcijas apvienojums;
•    maiņas filtru, patēriņa materiālu neesamība;
•    mitrinošu disku jaunākā paaudze -"šūnu tehnoloģija";
•    antibakteriāla aizsardzība - jonizējošais sudraba stienis (ISS);
•    gaisa aromatizēšanas iespēja;
•    iepriekšējas gaisa jonizācijas funkcija;
•    divas jaudas pakāpes pie ļoti klusās darbības;
•    aparāta darbības nakts režīms;
•    iebūvētais elektroniskais hidrostats;
•    LD-displejs;

Gaisa attīrītāja-mitrinātāja informācija

Jauda:24 W

Ūdens iztvaikošana:0.3 l / st

Ūdens apjoms:7 l

Dokumenti
boneco 2055d
Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D
Fotogrāfijas
boneco 2055d
Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D
boneco 2055d boneco 2055d pic8 boneco 2055d pic7 boneco 2055d pic6 boneco 2055d pic5 boneco 2055d pic4 boneco 2055d pic3 boneco 2055d pic2
Video
boneco 2055d
Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D
Līdzīgas preces
boneco 2055d
Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W2055D
/private/uploads/images/products/h680.png
/private/uploads/images/products/h680.png

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco H680

€ 89900
/private/uploads/images/products/h300geras.png
/private/uploads/images/products/h300geras.png

Gaisa attīrītājs Boneco H300

€ 34900
/private/uploads/images/products/w200.jpg
/private/uploads/images/products/w200.jpg

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs Boneco W200

€ 19900
/private/uploads/images/products/asd-227.png
-17%
/private/uploads/images/products/asd-227.png

Gaisa attīrītājs Boneco W300

€ 24900 29900
Akcijas preces
Līzinga partneri
Piegādes noteikumi

Piegāde līdz mājām - 0 līdz 2 darba dienām

Garantija:
Standarta garantija
+ 12 mēnesis € 17,43
+ 24 mēnesis € 24,90
+ 36 mēnesis € 32,37